Artystyczne Zakończenie Roku Szkolnego połączone z obchodami 20 – lecia istnienia PSP 114 z obchodami 20 – lecia istnienia PSP 114

21 czerwca 2017

Uroczystość jubileuszu 20-lecia naszej szkoły w Teatrze Rampa rozpoczęły okolicznościowe przemówienia. Przedstawiciel burmistrza dziękował i gratulował założycielom i właścicielom szkoły Państwu Rosińskim za stworzenie tak wspaniałego dzieła a pracownikom szkoły życzył wytrwałości i owocnej pracy. Nauczyciele oraz rodzice wyrazili wdzięczność i uznanie dyrekcji za wieloletnią pracę na rzecz dzieci.

W części artystycznej obejrzeliśmy brawurowo wykonane „Sceny z życia Mikołajka” w reżyserii Tomasza Łysiaka, pokazy tańca współczesnego przygotowane przez Agnieszkę Kurek oraz dwie wiązanki przedwojennych przebojów według pomysłu i aranżacji Małgorzaty Ścibisz: „Powróćmy jak za dawnych lat” oraz „Piosenki z warszawskich ulic”.

Wyjątkowy nastrój, godny jubileuszowego wieczoru towarzyszył wszystkim widzom wychodzącym z teatru.