Artystyczne Zakończenie Roku Szkolnego połączone z obchodami 20 – lecia istnienia PSP 114

21 czerwca 2017

21 czerwca 2017r. w Teatrze Rampa odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, podczas którego obejrzeliśmy występy artystyczne przygotowane przez wszystkich uczniów naszej szkoły. Dzieci z klas IV-VI przedstawiły spektakl pt.: ”Sceny z życia Mikołajka” w reżyserii Tomasza Łysiaka oraz przygotowały program artystyczny pt.: „Powróćmy jak za dawnych lat” pod okiem Pani Małgorzaty Ścibisz. Uczniów klas młodszych można było podziwiać w pokazie tanecznym przygotowanym przez Panią Agnieszkę Kurek oraz w programie artystycznym pt.: „Piosenki z warszawskiej ulicy” w aranżacji Pani Małgorzaty Ścibisz. Uroczystość ta była wyjątkowa również dlatego, że połączona z Jubileuszem 20 lecia istnienia szkoły. To był niezapomniany wieczór pełen ciepłych słów, nieopisanych emocji i wzruszeń.