Artystyczne Zakończenie Roku w teatrze Rampa

19 czerwca 2019

Za nami kolejne udane Artystyczne Zakończenie Roku Szkolnego PSP 114. W pierwszej części mogliśmy zobaczyć uczniów klasy VII w spektaklu pt. „Dziób w dziób” M.Prześlugi w reżyserii Pana Bartosza Mazura. Natomiast klasa VI i VIII zaprezentowała nam przedstawienie pt. „Autobus pełen bajek”. W drugiej części tego spotkania nasi uczniowie przygotowali pokaz taneczny wraz z bogatym repertuarem muzycznym. Nasi młodzi artyści zabrali nas w niezapomnianą „Przygodę po Warszawie”, a także opowiedzieli muzycznie „O tym, co ważne”. Artystyczną oprawę muzyczną przygotowała Pani Małgorzata Ścibisz, natomiast taneczną Pani Krystyna Górnicka. Artystyczne Zakończenie Roku dobiegło końca, jednak magia tego wyjątkowego wieczoru pozostanie z nami na dłużej. Wspaniałe występy naszych uczniów oraz znakomite opracowanie muzyczne i choreograficzne dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń.