Bal karnawałowy 2017

10 lutego 2017

Ostatniego dnia przed feriami zimowymi odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Wspólnie z animatorami tańczyliśmy i bawiliśmy się oraz wybraliśmy króla i królową balu. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, który dodał nam sił do dalszej zabawy.

W piątek był bal karnawałowy. Ja byłam Meridą Waleczną, a dzieci z mojej klasy Batmanem i Czarownicą z Maroka. Ja nie zostałam królową balu, tylko Ola moja koleżanka. Super się tańczyło piosenkę „Loca”. Bardzo mi się podobało.

Zofia Pietrusiewicz

Było bardzo fajnie na balu karnawałowym. Miałem strój Batmana. Było dużo przekąsek. Bal trwał bardzo długo.

Gniewko Pałasz

Był bal. Bawiłam się idealnie. Było tak jak w bajce. Był również poczęstunek. Ja zostałam królową balu. Nigdy się tak nie bawiłam.

Aleksandra Klank