25 stycznia 2013

25 stycznia odbył się w naszej szkole wyczekiwany bal karnawałowy. Dzieci z klas I - III bawiły się wspólnie w pięknie przystrojonej w balony i serpentyny sali. Wszyscy uczniowie byli wspaniale przebrani za postaci z bajek i filmów. Jury zgodnie uznało, że w tym dniu wszystkie dzieci zasłużyły na tytuł królowej i króla balu. W przerwach między tańcami uczniowie brali udział w różnych zabawnych i konkursach. Nie zabrakło także bardzo obfitego, słodkiego bufetu. To był wspaniały dzień, pełen emocji i radości.

Wszyscy wspaniale się bawili!

Było naprawdę bardzo fajnie, tak długo tańczyłam, że strasznie bolały mnie nogi. Podobał mi się konkurs z balonami.

Amelia Ryń

Wszystko mi się podobało ale najbardziej jak tańczyłem z chłopakami z III klasy przy piosence "Gangnam style".

Staś Mazur