Bal Karnawałowy

26 stycznia 2010

26 stycznia, pomiędzy zajęciami, w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Salę stroiliśmy od samego rana w kolorowe balony i serpentyny. Po ostatnich poprawkach dekoracji, pozostało nam tylko jedno - czekać na bal. Pani Małgosia, sekretarka, pomogła nam - szczególnie dziewczynkom, założyć wymyślne stroje i pomalować uśmiechnięte buziaki. Teraz już byliśmy gotowi na ball!

To był bardzo fajny dzień. Szkoda tylko, że Nasza Pani nie była na balu, rozchorowała się. Tym razem przebrana byłam za Hermionę z Harry'ego Pottera. Miałam nawet czarodziejską ropuchę.

Maria Redmer

Bardzo lubię coroczny Bal Karnawałowy, ponieważ chociaż przez chwilę można przenieść się w świat wyobraźni i stać się zupełnie kimś innym. Dzieci przebrane były w ciekawe stroje, niektórych trudno było rozpoznać.

Tadeusz Witkowski

Bal był świetny, przyniósł nam wiele radości. Super było, kiedy mogliśmy uczestniczyć w rozmaitych konkursach. Chyba tego dnia nie było nikogo, kto by siedział ze smutną miną.

Martyna Koniecka