Dzień angielski

22 stycznia 2016

Dzień angielski za nami. Cała szkoła z wielką radością, brała czynny udział w przygotowaniach. Dzieci klas starszych podziwiały, młodszych kolegów i koleżanki podczas występów. Najmłodsi zaś z zapartym tchem obserwowali starszaków, podczas wielu wystąpień o kulturze, zwyczajach, obyczajach narodu angielskiego. Oprócz tańca, śpiewu i dobrego humoru angielskiego nie mogło zabraknąć nauki poprzez zabawę. Dzieci wiele staranności dołożyły w stroje przygotowane na tą okoliczność. Najlepszy strój zostanie wyróżniony i ogłoszony podczas Balu Karnawałowego.

Fajnie, że mogliśmy zwiedzać inne sale i oglądać dekoracje.

Gniewko Pałasz           Dla mnie wszystko było super, zwłaszcza ogromna budka telefoniczna.

Julia Bartosiewicz

Tak dużo było plansz i rysunków z zabytkami, miastami. Ładnie to przygotowano.

Zofia Pietrusiewicz