4 czerwca 2014

4 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami świętowali Dzień Dziecka. Z tej okazji bawiliśmy się i grillowaliśmy w ogrodzie, który przypominał zaczarowaną krainę zabawy. Ogromny dmuchany zamek oraz piracki statek pozwalały na niezapomniane szaleństwa i pełną radości swobodę. Pierwszoklasiści byli zachwyceni możliwością uczestniczenia w zawodach, skakania, biegania i grania w piłkę. Taki zamiennik lekcji bardzo im odpowiadał. Po skończonej zabawie zainteresowaniem uczniów cieszyły się pyszne grillowane kiełbaski. Z niecierpliwością czekamy na kolejny taki festyn.

Ja bardzo bym chciała więcej takich dni.

Marysia Radolińska

Nasza szkoła jest super… tyle zabawy było, że się zmęczyłem.

Andrzej Andziak