Finał Roku Szkolnego

24 czerwca 2010

24.06.2010 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w teatrze Rampa. Choć pogoda nie była typowo letnia, to bogaty artystyczny występ naszych uczniów wynagrodził wszelkie niedoskonałości pogodowej aury. Na początku klasa I zaprezentowała swoje umiejętności w tańcu nowoczesnym. Następnie laureaci pierwszych trzech miejsc konkursu recytatorskiego popisali się swoją interpretacją wierszy. Wspaniały układ taneczny "Modern Jazz" przygotowany przez Agatę Strupiechowską zachwycił publiczność, która nagrodziła ten występ głośnymi brawami. Klasa II wykonała angielskie piosenki, natomiast klasa III przygotowała przedstawienie pt. "Oświadczyny" A.Czechowa w reżyserii p. Pawła Rusinowskiego.

Taniec ucznia z klasy IV, Bruna Parzycha mile zaskoczył nowoczesnymi elementami Crampu i oryginalną interpretacją tematu. W dalszej części uroczystości uczniowie z klas III - VI zaśpiewali piosenki przygotowane przez p. Małgorzatę Ścibisz. Na zakończenie części artystycznej wystąpiła p. Agnieszka Kurek w tańcu "Modern Jazz" oraz klasy O, V, VI w Groovebusterz Koncert Show.

Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna uroczystości - wręczanie upragnionych świadectw oraz nagród książkowych. Podniosła atmosfera panująca w teatrze sprawia, że każde zakończenie roku szkolnego staje się niezapomnianym wydarzeniem wśród uczniów, rodziców, gości i nauczycieli.