Gospodarstwo Agroturystyczne i Stadnina Koni "Racibory"

10 września 2009

Na pierwszą wycieczkę w nowym roku szkolnym wybraliśmy się do Gospodarstwa Agroturystycznego i Stadniny Koni "Racibory" do Tarczyna. Dopisała nam świetna pogoda, zatem pełni sił i uśmiechu na twarzy zwiedzaliśmy gospodarstwo Państwa Herman.
Atrakcji było wiele np. jazda na wiejskim wozie oraz na kucykach, karmienie koni i królików. Zapoznaliśmy się też z przydomowym zwierzyńcem tj. psami, kotami, kozami i innymi zwierzętami. Zjedliśmy również smaczną zupę, a na deser otrzymaliśmy puszyste pączki.
Słoneczna pogoda dała nam szansę na radosne chwile zabawy na łonie natury, z dala od miejskich zanieczyszczeń.
Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca! Naprawdę warto.

"Podobała mi się wycieczka, ponieważ było tam inaczej niż w mieście. Spotkałam tam konie, psy, kozę i miałam okazję nakarmić konia sianem."

Nicole Piórkowska

"Wycieczka bardzo mi się podobała. Tego dni było bardzo ciepło. Jeździłem na kucyku, karmiłem konia i króliki i głaskałem psy. Psy były bardzo miłe, a szczególnie najmniejszy, który nazywał się Dzidzia. Podczas spaceru po gospodarstwie widziałem kozę. Na koniec długo bawiłem się z kolegami. To był bardzo fajny dzień."

Jakub Piasecki

"Na wycieczce podobało mi się wszystko. Najbardziej podobała mi się zabawa z koleżankami. Bardzo lubię takie wycieczki, bo lubię kontakty z przyrodą, z dala od ruchliwych ulic i samochodów."

Martyna Koniecka