Kiermasz świąteczny.

10 grudnia 2009

W dniu 10 grudnia 2009 roku uczniowie naszej szkoły - pod przewodnictwem nauczycieli i wychowawców - przygotowali z niezwykłym zaangażowaniem Świąteczny Kiermasz. Celem, który nam przyświecał było zebranie funduszy, które zostaną przekazane potrzebującym. Pragnęliśmy, by radość i życzliwość, które towarzyszą nadejściu Świąt Bożego Narodzenia były udziałem tych wszystkich, którzy w szczególny sposób ich potrzebują.

Jak co roku przygotowania do kiermaszu odbyły się starannie i pochłonęły mnóstwo energii. Już na kilka tygodni przed wyznaczonym terminem każda klasa pracowała nad barwnymi i pomysłowymi "zasobami" swoich stoisk.

Nasi goście i sami uczniowie mogli wybrać ciekawy prezent gwiazdkowy dla bliskich wśród ręcznie robionych koralików i lampionów. Stoisko z kartkami świątecznymi, ozdobami choinkowymi i pracami plastycznymi dzieci również cieszyło się popularnością.

Swój "słodki" udział w szkolnej akcji miały Mamy, które urozmaiciły ofertę kiermaszu wybornymi wypiekami. Dzięki ich wsparciu powstało dodatkowe stoisko, wypełnione obficie kuszącymi pysznościami.

Wspólnie udało nam się zgromadzić ponad 3.000zł!