Kiermasz Świąteczny.

10 grudnia 2009

Nasz klasa zrobiła piękne albumy na zdjęcia. Basia przyniosła zrobione przez siebie bałwanki z masy solnej, które dzieci wspólnie ozdobiły. Przemek wystawił do sprzedaży wspaniałe stare monety i guziki, które przeleżały wiele lat w ziemi i które sam wyczyścił! W zbiorze były nawet monety z 1665 roku z czasów króla Jana Kazimierza.

Wszystkie stoiska cieszyły się ogromnym powodzeniem a wśród najmłodszych dzieci furorę zrobiła loteria fantowa.
Jak każdego roku zebrane pieniądze postanowiliśmy przeznaczyć dla najbardziej potrzebujących.