Kiermasz Świąteczny

11 grudnia 2019

Kiermasz świąteczny organizowany co roku w naszej szkole stał się już tradycją. Jest to dla nas dzień szczególny i wyjątkowy. Przyświeca mu jedna idea- pomoc, tym którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Kiermasz jest okazją do zaprezentowania własnoręcznie przygotowanych ozdób i dekoracji świątecznych oraz wypieków kulinarnych-wszystko co kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia. Podczas tegorocznego kiermaszu przeprowadzona została aukcja, a całkowity dochód został przeznaczony dla chore 11- letniej dziewczynki o imieniu Nadia. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i hojność kupujących.

“W naszej szkole w grudniu, jak co roku odbywa się kiermasz świąteczny. Każda klasa ma swoje stanowisko i sprzedaje różne świąteczne artykuły, które wcześniej sama zrobiła. Zebrane pieniądze przeznaczamy na różne cele charytatywne. W tym roku pomagamy 11-letniej dziewczynce, która ma białaczkę.” (Bruno Bartnowski)

“Grudzień to miesiąc wyjątkowy. Zbliżają się Święta, ale i urządzamy kiermasz świąteczny. Sami własnoręcznie przygotowujemy różne ozdoby świąteczne i później je sprzedajemy. Pieniążki dajemy osobom potrzebującym. Uważam, że to piękna tradycja w naszej szkole. Fajnie jest pomagać innym.” (Kuba Witkowski)