Kiermasz Świąteczny

11 grudnia 2019

Zgodnie z tradycją naszej szkoły i w tym roku zorganizowaliśmy Kiermasz Świąteczny. Uczniowie przygotowali piękne dekoracje. Nie zabrakło pysznych ciast i wyjątkowych przedmiotów na licytację. Zebrane pieniądze przekazujemy najbardziej potrzebującym.

11 grudnia w szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Było bardzo fajnie. Razem z Marysią stałyśmy na naszym stanowisku i sprzedawałyśmy wcześniej zrobione przez naszą klasę ozdoby świąteczne. Zebrane przez nas pieniądze oddaliśmy na pomoc chorym dzieciom. W czasie Kiermaszu były też licytacje. Bardzo mi się podobało. Razem z klasą dobrze się bawiliśmy.

Maja Rusinowska

Tradycyjnie w grudniu zorganizowaliśmy Kiermasz Świąteczny. Na naszym stoisku znajdowały się lampiony, bałwanki, choinki, pierniki oraz filmy z książkami. Na kasie stałam ja, Pola, Marysia i Maja. Bardzo fajnie się przy tym bawiłyśmy.

Marianna Bocheńska

Jak co roku w szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Dzięki naszej szkole dzieci z fundacji ,,Mam marzenie’’ lub dzieci, które walczą z ciężką chorobą mogą dostać zdrowie lub przynajmniej trochę szczęścia. Kilka dnia przed Kiermaszem robiliśmy ozdoby, które potem sprzedawaliśmy. W dniu Kiermaszu każda klasa rozłożyła stanowisko ze swoimi rzeczami. Znajdowały się tam również pyszne ciasta i pierniki. Moja klasa sprzedawała bałwanki ze skarpetki, lampiony, pierniczki, filmy i książki. W szkole odbyła się też loteria. Można było nabyć naprawdę super rzeczy. Wraz z Mają przez długi czas siedziałyśmy przy naszym stanowisku, wtedy wszystko schodziło jak świeże bułeczki. Sprzedałyśmy praktycznie wszystko. Zarobiliśmy dużo pieniędzy i wszyscy się super bawili. Bardzo mi się podobało.

Maria Radolińska