Kiermasz Świąteczny

16 grudnia 2013

Tegoroczny Kiermasz Świąteczny cala klasa pierwsza wspominać będzie na pewno z ogromnym sentymentem, gdyż mieliśmy okazje uczestniczyć w nim po raz pierwszy i wszystkiego się powoli uczyć. Pięknie przyozdobione stoisko i uczniowie w roli sprzedających na długo zapadną w pamięci wszystkich uczestników. Pierwszaki świetnie odnalazły się zarówno w roli kupujących powiększając zebrany budżet, jak również sprzedawców. Cala I klasa już nie może się doczekać kolejnego Kiermaszu Świątecznego.

Bardzo mi się podobało sprzedawanie naszych ozdób świątecznych, ale najfajniej było móc kupować ozdoby uczniów innych klas.

Jaś  Ostapiuk

Podobało mi się sprzedawanie i oglądanie innych stoisk. Bardzo ciekawy pomysł z tym kiermaszem już się nie mogę doczekać następnego.

Iga Śliwska