Kiermasz Świąteczny 2016

14 grudnia 2016

Zgodnie z naszą szkolną tradycją, również w tym roku zorganizowaliśmy Kiermasz Świąteczny. Uczniowie z pomocą nauczycieli przygotowali rożne ozdoby i dekoracje świąteczne. Nie zabrakło pysznych ciast, ciasteczek i pierniczków. Wszystkie wykonane przez nas przedmioty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc potrzebującym!

14 grudnia 2016r. był kiermasz świąteczny, czyli taka uroczystość, na której sprzedaje się rzeczy własnoręcznie zrobione i ozdobione. Na początku nasze ozdoby szybko się nie sprzedawały ale później było super. Zostało tylko kilka bombek i kartek świątecznych. Bardzo mi się podobała ta uroczystość.

Zosia Pietrusiewicz

Na kiermaszu było bardzo fajnie! Było bardzo dużo pięknych, choinkowych ozdób. Były też ciastka. Mieliśmy najfajniejszy kiermasz na świecie!

Aleksandra Klank