Kiermasz Świąteczny PSP 114

20 grudnia 2017

Grudzień to miesiąc, w którym organizujemy w naszej szkole Kiermasz Świąteczny. Dochód z tej akcji charytatywnej zostaje przekazany zawsze na szczytny cel. Tym razem wesprzemy Dom Dziecka nr 15 w Warszawie. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami przy wsparciu rodziców, dołożyli wszelkich starań by  stoiska z różnymi bożonarodzeniowymi ozdobami i pysznymi wypiekami świątecznymi przyciągały uwagę. Magia Świąt zawitała w mury naszej szkoły. Pomimo jesiennej aury za oknem każdy mógł poczuć, że nadchodzą Święta.

Bardzo lubię atmosferę zbliżających się Świąt. Na kiermaszu można było to poczuć. Kupiłem renifera  drewnianego oraz kilka bombek. Pieniądze przeznaczymy dla najbardziej potrzebujących.

Bruno Bartnowski

Podczas Kiermaszu Świątecznego kupiłam wiele ciekawych i ładnych rzeczy, które zostały przez nas własnoręcznie zrobione. Najbardziej podobało mi się jak sprzedawałam.

Marysia Głodkowska