Klasa II

1 października 2019
Muzeum Etnograficzne

Klasy 1-3 miały przyjemność odwiedzić Muzeum Etnograficzne w Warszawie. Dzieci uczestniczyły  w interaktywnych zajęciach dotyczących gier planszowych pochodzących z różnych zakątków świata, sięgających czasów nawet sprzed naszej ery. Wszyscy uczniowie aktywnie wzięli udział. Podczas warsztatów uczniowie wykonali własnoręcznie swoją grę. Dzieci były bardzo podekscytowane!

				
26 września 2019
Dzień Języków

Dzień językowy był niezwykle udany. Dzieci z naszej klasy wykonały kolaże dotyczące Szwajcarii. Poznały nowe informacje o kraju. Jeden z uczniów miał przyjemność mieszkać w Szwajcarii przez dłuższy czas dlatego też przyniósł do szkoły swoje skarby,  które zaprezentował dzieciom, m.in. dzwonek, który noszą krowy. Opowiedział kolegom i koleżankom o ciekawostkach dotyczących jego życia podczas pobytu w tym pięknym kraju.

				
2 września 2019
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego dzieci zainteresowały nowe instrumenty, które pojawiły się na scenie. Z uwagą słuchały muzyki, która jak stwierdziły „była jak powiew wiatru”. Dzieci opisały rozpoczęcie roku następującymi zdaniami:  „muzyka była jak powiew wiatru”, „ poznałem nową panią i byłem ciekawy jaka będzie”, „ucieszyłem się na spotkanie z kolegami i koleżankami”, „ciekawa byłam jaka będzie nowa pani i widząc ją zobaczyłam, że się uśmiecha, jest miła”.