Klasa IV

11 grudnia 2019
Kiermasz Świąteczny

11 grudnia o godz. 14.00 w naszej szkole odbył się kiermasz  świąteczny.

„ Mieliśmy swoje stoisko. Były na nim rzeczy, które sami wykonaliśmy – choinki, kartki, karmniki , pierniczki . Niektórzy przynieśli też ozdoby z domu. Uwielbiam kiermasze świąteczne w naszej szkole!”       Gabrysia

  „ Z naszego stoiska kupiłem pierniki i choinkę . Inne klasy też miały swoje straganiki. W loterii wylosowałem wielkiego pluszaka Pikachu „ . Było bardzo miło !  Franek

				
6 grudnia 2019
Mikołajki

Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na mikołajki.  Losowanie odbyło się 6 tygodni wcześniej i chociaż pani Ania mówiła, że fajnie byłoby , żeby nikt nie mówił , kogo wylosował, to i tak od razu po losowaniu dotąd myśleliśmy, aż wszystko odgadliśmy.

  Podobało się nam to, że mogliśmy na  świątecznej kartce napisać , jakie są nasze marzenia o prezencie . Umówiliśmy się , że to może być podpowiedź dla osoby, która nas wylosowała, ale oczywiście nie możemy gniewać się, jeśli Mikołaj ( hahaha ) zdecyduje się na coś innego.

				
9-11 października 2019
Nasze wrażenia z wyjazdu na Brązową Szkołę do Białowieży

9 października  uczniowie klas 4-8 wybrali się na wycieczkę do Białowieży.

Ta malownicza miejscowość powitała nas pięknym słońcem  i tysiącem jesiennych kolorów.

Pierwsze kroki skierowaliśmy więc do Rezerwatu Żubrów, gdzie dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o życiu zwierząt z Puszczy Białowieskiej. Przez chwilę zapomnieliśmy nawet, że najważniejszym tematem w autokarze były sprawy zakwaterowania i plany spędzenia wieczoru.

				
26 września 2019
Dzień Języków

26 września w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Nasza klasa przygotowała prezentację dotyczącą Ukrainy.

Tymon R., Erika i Basia zaprezentowali swoje prace, dzięki którym dowiedzieliśmy się najważniejszych wiadomości o tym kraju. Były ciekawostki dotyczące położenia geograficznego, najpiękniejszych miejsc , tradycyjnych potraw i współczesnych problemów naszych sąsiadów.

				
2 września 2019
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września rozpoczęliśmy naukę w czwartej klasie. To dla nas duża zmiana, więc przyszliśmy do szkoły bardzo ciekawi, jak to wszystko będzie wyglądać.

Jeszcze przed główna uroczystością poznaliśmy naszą nową wychowawczynię – panią Anię. Czekała na nas w sali. Był czas na krótką rozmowę z nami i naszymi rodzicami.

Następnie wszyscy razem  w całkiem dobrych humorach poszliśmy na uroczystość rozpoczęcia. Pani Dyrektor powitała uczniów i ich rodziców. Przedstawiła nowych nauczycieli, także naszą panią.