Melpomena w Szkolnej Ławce

4 kwietnia 2017

4.04.2017 r. uczniowie klasy III wzięli udział w konkursie teatralnym Melpomena w Szkolnej Ławce. „Baśń o rycerzu bez konia”- Marty Guśniewskiej w reżyserii Anny Mateckiej i opracowaniu muzycznym Małgorzaty Ścibisz okazała się bezkonkurencyjna. Zajęliśmy I miejsce. O wynikach poinformowano nas drugiego dnia podczas finału Melpomeny. Jesteśmy bardzo dumni z naszych wspaniałych uczniów i życzymy dalszych osiągnięć.

Byliśmy bardzo podekscytowani udziałem w konkursie. Na początku się stresowałam. Martwiłam się, czy wszystko zagramy bez pomyłek. Udało się- wszyscy wypadli znakomicie. To niesamowite doświadczenie i jednocześnie bardzo miłe, gdy usłyszałam, że zajęliśmy I miejsce. Nie zapomnę tej radosnej chwili.

Nela Tołwińska

Przed naszym występem miałam lekką tremę. Bałam się, że zapomnę swojej roli. Jednak wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy usłyszałam, że to my zajęliśmy pierwsze miejsce, nie mogłam w to uwierzyć. Byłam bardzo szczęśliwa.

Wiktoria Dmowska