Między Bugiem a Narwią

7 października 2016

Bardzo mi się podobało jak piekliśmy ciastka i lepiliśmy garnki. Bardzo smakował mi obiad. Szkoda, że się rozpadało i nie mogliśmy pójść na plac zabaw.

Aleksander de Virion

Wycieczka bardzo mi się podobała. Robiliśmy „wyplatanki” ze słomek, piekliśmy ciastka i robiliśmy gwiazdki z papieru. Było wspaniale!!!

Aleksandra Klank

Na wycieczkę pojechaliśmy do Puszczy Białej. Robiliśmy tam z drutów kubki. Obiad był pyszny – zupa pomidorowa z pomidorów własnej roboty!

Zosia Pietrusiewicz