6 grudnia 2012

6 grudnia 2012 roku w naszej szkole (już tradycyjnie) odbyły się wyczekiwane przez uczniów Mikołajki. Dzień wcześniej udekorowaliśmy choinkę własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi. Przyszliśmy dziś do szkoły przebrani za Mikołajów i Śnieżynki. Odwiedziła nas też nasza koleżanka, która chodziła z nami do klasy "0" i I - bardzo się ucieszyliśmy.

O godzinie 11.30 nastąpiło rozdanie mikołajkowych prezentów. Radości i emocji było bardzo dużo, ale najważniejsze - wszystkie dzieci były zadowolone z otrzymanych upominków i oczywiście ze słodkiej uczty.

Bardzo się ucieszyłam z prezentu ale jeszcze bardziej z tego, że przyjechała do nas Agnieszka.

Angelina Apolinarska

Najfajniejsza była nasza słodka uczta i zabawa nowymi zabawkami.

Lena Rynkun-Werner

Dostałem książkę, o której marzyłem. Oglądaliśmy fajny film i cieszę się, że odwiedziła nas Agnieszka. To był super dzień.

Oliwier Chmielewski