6 grudnia 2017

6.12.2017 r. w naszej szkole odbyły się mikołajki. Na ten wyjątkowy dzień czekaliśmy z niecierpliwością cały rok. Wreszcie nadszedł długo oczekiwany moment. Święty Mikołaj i tym razem nikogo nie zawiódł. Już od samego rana w naszej szkole witał wszystkich wesoło i radośnie. Dla każdego znalazł upragniony prezent. Były zabawki, książki, klocki, kreatywne zestawy i inne miłe niespodzianki. Długo będziemy wspominać ten wyjątkowy dzień.

Mikołajki to fantastyczny dzień, w którym można dostać to,  o co prosiło się Mikołaja. Ja jestem bardzo zadowolony dostałem klocki Lego Star Wars. Wspólnie z kolegami mieliśmy świetną zabawę.

Maks Radoliński

To był miły dzień pełen niespodzianek. Najpierw rano zobaczyliśmy Mikołaja, który częstował nas słodyczami. Później każdy otrzymał prezent. Ja dostałam śliczną ramkę na zdjęcia oraz słodycze. Bardzo lubię mikołajki.

Helenka Pałasz