Pasje naszych uczniów.

19 lutego 2013

W dniu dzisiejszym rozpoczął się nowy cykl audycji szkolnych z udziałem naszych uczniów, którzy chcą podzielić się swoimi pasjami z koleżankami i kolegami PSP 114.

Bohaterem pierwszego spotkania była uczennica klasy VI Basia Szatkowska. Opowiedziała nam o swojej muzycznej pasji - grze na fortepianie. Zaprezentowała też swoje umiejętności muzyczne grając etiudy. Uczniowie mieli dużo pytań, na które Basia chętnie udzieliła odpowiedzi.

Czekamy na następnych pasjonatów!

Zapytałam Basię jak uczy się w szkole muzycznej i jakie ma tam lekcje ponieważ bardzo mnie to interesowało.

Amelia Ryń

Mnie się podobało jak Basia opowiadała jak wybierała instrument do nauki gry w szkole muzycznej i nuty, które leżały na pianinie.

Staś Mazur

Basia bardzo ładnie grała na pianinie, to podobało mi się najbardziej z całego spotkania.

Maja Herman