Piknik z okazji Dnia Dziecka

7 czerwca 2017

Jak co roku, na terenie plebanii przy Placu Szembeka zorganizowany został piknik z okazji Dnia Dziecka. Do dyspozycji dzieci było boisko piłkarskie i nadmuchane zabawki, po których można było biegać, zjeżdżać i skakać. Po wysiłku fizycznym na dzieci czekały pieczone na grillu kiełbaski z chlebem i woda mineralna. Gdy na zegarze wybiła godzina trzecia, nadszedł czas na pożegnanie i powrót do domu.

7 czerwca miało miejsce wydarzenie, na które czekają wszystkie dzieci w naszej szkole – Dzień Dziecka. Na pikniku były dwa dmuchane zamki, dmuchana bramka, aby bramkarz mógł wyskakiwać w stronę piłki. Było sporo atrakcji, jednak w zeszłym roku bawiłem się lepiej.

Michał Biały

Na festynie z okazji Dnia Dziecka mogliśmy grać w piłkę nożną, bawić się na dmuchawcach lub jeść kiełbaski. Impreza bardzo mi się podobała.

Natalia Żygadło

Najbardziej podobał mi się dmuchany zamek, chociaż platforma z bramką też była atrakcyjna. Bardzo smakowała mi kiełbaska. Piknik uważam za udany.

Stanisław Mazur