Pożegnanie lata.

14 września 2012

W piątek, 14 września wszyscy uczniowie PSP 114 oraz Dyrekcja i pracownicy szkoły spotkali się na festynie, który upłynął pod hasłem "Pożegnanie lata". Piknik miał miejsce na terenie plebanii. Pogoda wyjątkowo nam dopisała. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Wszyscy bawili się wyśmienicie, dzieci już dopytują o kolejny taki festyn. Ten dzień na pewno na długo zostanie w naszej pamięci.

W piątek o 14 mieliśmy piknik "Pożegnanie lata". Odbył się na terenie parafii na dworze. Na pikniku było wiele atrakcji: zjeżdżalnia, gąsienica, wyścig skazańców. Na szczęście dopisała pogoda i było bardzo fajnie.

Michał Szatkowski

W piątek wszyscy uczniowie naszej szkoły byli na pikniku pt "Pożegnanie lata". Były tam różne atrakcje: dmuchany zamek, tunel, narty, równoważnia oraz rzucanie woreczków do celu. Podczas pikniku dostaliśmy kiełbaski z grilla. Sprzyjała nam pogoda i dobry nastrój. Piknik bardzo się udał.

Mikołaj Marciszewski

Byłem na pikniku przy domu parafialnym. Były zjeżdżalnie. Na początku bałem się zjeżdżać, bo zjeżdżalnia była duża. Grałem w piłkę nożną i wygrałem 4-2. Były też kiełbaski.

Bartek Cegieła