Praskie Prezentacje 2016

10 września 2016

W upalną sobotę, zwiastującą raczej początek wakacji a nie początek roku szkolnego, organizacje kulturalne, placówki oświaty, kluby sportowe i organizacje pozarządowe Pragi Południe spotkały się na festynie „Nad Balatonem”. PSP 114 miała tam również swoje stoisko. Jednak największym sukcesem był występ uczniów naszej szkoły na festynowej estradzie. Dzieciaki brawurowo wykonały Piosenki Pana Wojtka, co spotkało się z żywiołową reakcją widowni.

Było bardzo gorąco. Ponieważ najpierw mieliśmy próbę, więc tak naprawdę wystąpiliśmy dwa razy. Na scenie było mało miejsca a ja tańczyłam w piosence „Jesteśmy na wczasach”
i trochę się bałam, że mogę się potknąć. Występ był bardzo udany. Potem pojechałam z Gabi   i Tosią na działkę.

Lena Rynkun – Werner

Spóźniłam się na próbę, ale pomimo to podczas występu wcale nie miałam tremy.

Gabriela Pańczyniak

Uważam, że nasz występ udał się. Wcale nie denerwowałem się. W czasie przerwy wypiliśmy z Jankiem lemoniadę i bawiliśmy się na skwerze. Spotkaliśmy naszą koleżankę Maję, która przyszła nas zobaczyć na scenie.

Staś Mazur