Premiery teatralne 2016

31 marca 2016

Takie rzeczy tylko u nas. Dzięki zapałowi wielu pedagogów, dzieci z PSP 114 regularnie próbują swoich sił na deskach teatrów. Wczesną wiosną w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej kl. I zinterpretowała wiersz Ludwika Jerzego Kerna pt. „Pan Tygrysek” w reżyserii Ani Mateckiej. Klasa II i III przygotowała adaptację bajki pt. „Wielki Czarodziej Oz” L. Franka Bauma. Nasi uczniowie udowodnili tego wieczoru, że nie ma nieśmiałych dzieci! Cieszymy się wraz z rodzicami z tak udanego marcowego  widowiska, pełnego artystycznych uniesień.

Miałam małą tremę, ale tylko taką maleńką. Poradziłam sobie z nią, było super.

Ola Klank

Cieszę się bardzo, że wszystkim nam tak dobrze poszło, daliśmy radę.

Julia Bartosiewicz