Premiery Teatralne PSP 114!

14 kwietnia 2013

W niedzielę, 14 kwietnia 2013 odbyły się  Premiery Teatralne zorganizowane przez naszą szkołę. W teatrze Rampa kolejny raz zaprezentowali się wszyscy uczniowie. Jest to duże wydarzenie dla całej naszej społeczności szkolnej.

Program artystyczny przygotowali: pan Tomasz Łysiak, pani Anna Matecka, pani Małgorzata Ścibisz. Mogliśmy podziwiać wspaniałe występy naszych uczniów w poważnym repertuarze takim jak "Sen nocy letniej" oraz w komediowych przedstawieniach, kabarecie oraz muzyczno-tanecznych popisach.

To był kolejny wspaniały wieczór i wielka uczta artystyczna.

Bardzo mi się podobał występ 5 klasy, cały kabaret był bardzo śmieszny.
                                                                                                                            Angelina Apolinarska

Brałam udział w trzech występach bo bardzo chciałam, jestem dumna, że występowałam na scenie w teatrze. Podobały mi się wszystkie występy.
                                                                                                                                        Antosia Merecz

Podobał mi się "Sen nocy letniej" i jak występowała Antosia, podobała mi się też królewna Bluetka, ale mam wątpliwości co do gry Ani.
                                                                                                                           Lena Rynkun-Werner