Premiery Teatralne PSP 114!

14 kwietnia 2013

14 kwietnia odbyły się premiery teatralne PSP 114. Dzieci brały udział w spektaklu pana Tomka Łysiaka, przedstawieniach pani Ani Mateckiej oraz tańcach i piosenkach . Wieczór był wyjątkowo udany, a wspólny sukces bardzo ucieszył naszych uczniów i zmobilizował ich do dalszej pracy, której efekty zobaczymy już w czerwcu!

Najbardziej podobał mi się występ 5 klasy, ponieważ było bardzo śmieszne. Myślę, że nasze przedstawienie dobrze wyszło. Szkoda, że wszystko już minęło, bo świetnie się bawiłem. Jestem z siebie zadowolony. Wszystko mi się podobało.

Mikołaj Marciszewski

Za największy sukces uważam sceny ze "Snu nocy letniej". Bardzo mi się podobał spektakl "Pożarcie królewny Bluetki" w wykonaniu klasy 4 i Jakuba Lutczyna. Bardzo śmieszny był kabaret klasy 5.

Ignacy Bombuy

Występ w Rampie bardzo mi się podobał. Sama nie wiem, które przedstawienie było najfajniejsze. Myślę, że dobrze mi poszło. Mojej klasie także poszło dobrze. Bardzo mi się podobało.

Karolina Sieradzan

Najbardziej podobał mi się występ 5 klasy. Podobał mi się taniec gangam style. Według mnie nasza klasa podołała zadaniu. Było bardzo fajnie.

Alek Radoliński