Premiery Teatralne w Rampie

14 kwietnia 2013

14 kwietnia 2013r. odbyły się kolejne już Premiery Teatralne organizowane przez naszą szkołę. Wszyscy uczniowie wystąpili na deskach Teatru Rampa w różnorodnym repertuarze. Dzieci pod kierunkiem Tomasza Łysiaka, Anny Mateckiej i Małgorzaty Ścibisz przygotowywały się od wielu miesięcy. Odpowiednia dykcja, dobrze wykreowane postacie i pokonywanie tremy, ale przede wszystkim dobra zabawa towarzyszyła im każdego dnia.

Mieliśmy okazję obejrzeć:

Sceny ze „Snu nocy letniej” (W. Szekspira); "Słonia Trąbalskiego" (J.Tuwima); "Pawła i Gawła" (A. Fredro); „Okulary" (J. Tuwima); „Spotkanie z piosenką” - pokaz muzyczny; "Pożarcie królewny Bluetki" (M. Wojtyszko) oraz "Zrób Kabaret" przygotowany przez uczniów kl. V.

Niedzielny wieczór dostarczył nam wielu artystycznych doznań, które pozostaną w pamięci na długie lata!

Podobały mi się kabarety i skecze.

Weronika Stańkowska

Najbardziej podobał mi się chochlik ze sztuki pt. ”Sen nocy letniej”.

Witek Lichacz

Bardzo podobały mi się wszystkie występy dzieci.

Albert Dybowski