W przyszłości chcę być...

5 marca 2013

Mieliśmy dzisiaj ogromną przyjemność spotkać się w naszej szkole ze słynną wokalistką Justyną Steczkowską. Przemiła i mądrą artystka opowiedziała uczniom o swoim dzieciństwie, rodzinie i obecnej karierze. Przekazała dzieciom ważne przesłanie: należy wierzyć w siebie i ciężko pracować, aby spełnić swoje marzenia.
Całe spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze. Było dużo pytań od dzieci, wspólne śpiewanie, a na koniec konkurs z nagrodami w postaci płyt Pani Steczkowskiej. Oczywiście nie zabrakło też zdjęć i autografów piosenkarki dla każdego ucznia.

Było to jedno z najbardziej fascynujących spotkań w naszej szkole.

Pani Steczkowska pięknie z nami śpiewała i opowiadała o swoim dzieciństwie. Mówiła, że musiała cały czas uczyć się grać na skrzypcach.
                                                                                                                         Lena Rynkun-Werner

Podobało mi się jak Pani Justyna opowiadała o swoich braciach i siostrach i jak jeździła po świecie, żeby zarabiać na życie muzyką grając na skrzypcach i śpiewając.                                                                                                                                                                                         Amelia Ryń

Bardzo podobało mi się całe spotkanie, ale nie podobało mi się jak trzeba było tak długo czekać na autograf.
                                                                                                                      Marika Strupiechowska