Radosław Pazura w PSP 114

22 maja 2013

22 maja 2013r. naszą szkołę odwiedził Radosław Pazura. Opowiadał nam o swojej niezwykle interesującej pracy, zainteresowaniach i marzeniach. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Czekamy z niecierpliwością na następnego gościa...!

Radosław Pazura opowiadał w jakich filmach fabularnych występował. Mówił nam o tym, że podkładał głos pod Batmana oraz jak grał w filmach ze swoim bratem. Wspominał też o szkole filmowej, w której bardzo dużo się uczył.

Ola Leszkiewicz

Spotkanie z Radosławem Pazurą bardzo mi się podobało, gdyż mogłam mu wręczyć kwiaty. Pan Pazura opowiadał nam, że jak był mały chciał zostać piłkarzem, a jako aktor często miewał tremę. Dostałam również autograf.

Weronika Stańkowska