Rozpoczęcie Roku szkolnego 2012/2013

3 września 2012

3 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2012/2013. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć na naszej uroczystości niesamowity zespół Tempero. Panowie grali na skrzypcach, akordeonie, kontrabasie i instrumentach perkusyjnych. Muzyka, jaką tworzą to połączenie jazzu i muzyki klezmerskiej. Ekspresyjne utwory, wykonywane z ogromną pasją tworzyły niepowtarzalny klimat, a u widowni wywołały silne emocje. Ten koncert na długo zostanie w naszej pamięci.

Rozpoczął się nowy rok szkolny. W szkole odbył się koncert. Grało czterech muzyków. Koncert bardzo mi się podobał. Muzyka była bardzo wesoła.

Adam Pupkiewicz

Pani Dyrektor przywitała uczniów. Przedstawiła nowych nauczycieli. Następnie odbył się koncert. Było fajnie.

Ryszard Rogacz

Początek roku szkolnego to zawsze wielkie wydarzenie. Wreszcie spotkałem koleżanki i kolegów, których nie widziałem przez całe wakacje. Bardzo się ucieszyłem widząc nauczycieli, z którymi będę pracował w tym roku. Największą atrakcją był koncert zespołu Tempero. Szczególnie podobała mi się gra pana na instrumentach perkusyjnych.

Aleksander Radoliński