Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016

1 września 2016

1 września 2016r. uśmiechnięci i pełni entuzjazmu uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy rok szkolny. Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli. Tradycyjnie, powitaniu nowego roku szkolnego towarzyszył wspaniały koncert, tym razem w wykonaniu Violetty Łabanow oraz Grzegorza Żołyniaka.

Życzymy wszystkim sukcesów w nauce i bierzemy się do pracy!

Pan śpiewał bardzo głośno i bardzo mi się podobało. Chciałabym by zawsze tak rozpoczynała się szkoła.

Julia Bartosiewicz

Rozpoczęcie roku bardzo mi się podobało. Bardzo podoba mi się opera. I jeszcze fajne były zabawy na  świetlicy.

Aleksander de Virion