Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016

1 września 2016

W tym roku rozpoczęcie nauki uświetnili wykonawcy muzyki poważnej: zasłużona dla propagowania muzyki klasycznej pani Violetta Łabanow pianistka i klawesynistka oraz pan Grzegorz Żołyniak bas Warszawskiej Opery Kameralnej. Usłyszeliśmy więc arie operowe, a dźwięki muzyki Mozarta i Rossiniego wprawiły słuchaczy w dobry, pogodny nastrój. Po koncercie dzieci zeszły do klas, by rozpocząć naukę w nowym roku szkolnym.

Na początku Pani Dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli i zaprosiła nas na koncert. Artysta śpiewał po niemiecku arie operowe. Akompaniowała pani grająca na fortepianie. Po występie wychowawca zaprosił nas do klasy, gdzie przedstawił nam naszą nową koleżankę Mariankę. Rozpoczęcie roku podobało mi się.

Natalia Żygadło

Wysłuchaliśmy ciekawego koncertu arii operowych. Poza tym rozpoczęcie roku było dobrą okazją do spotkania ze znajomymi po wakacjach. Potem przyjechała do mnie Gabrysia i było to bardzo miłe spotkanie.

Tosia Merecz

Chociaż nie lubię arii operowych to rozpoczęcie roku zrobiło na mnie duże wrażenie. Cieszę się, że jestem znowu z koleżankami.

Gabriela Pańczyniak