Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września 2019

Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego rozpoczęła się występem wspaniałych muzyków – Joanny Gatniejewskiej (flet) oraz Michała Pindakiewicza (gitara). Następnie wszyscy uczniowie, rodzice i wychowawcy udali się do swoich klas, aby omówić najważniejsze kwestie organizacyjne.

Dnia 02.09.2019r. odbyło się Rozpoczęcie Roku Szkolnego. Zgodnie z tradycją naszej szkoły, na początku odbył się apel. Najpierw przywitała nas Pani Dyrektor. Później oglądaliśmy występ muzyczny, podczas którego Pani grała na flecie poprzecznym, a Pan na gitarze. Melodie, które grali były bardzo piękne. Po zakończonym koncercie wszyscy bili głośne brawa. Następnie, każdy poszedł do swojej klasy. Przywitałam się tam z koleżankami, kolegami i wychowawcą. To był super dzień.

Maria Radolińska

Drugiego września o godzinie 11.00 odbyło się Rozpoczęcie Roku Szkolnego. Na początku Pani Dyrektor przedstawiła nam naszych wychowawców oraz nowych nauczycieli. Potem odbył się koncert, na którym zagrała Pani na flecie i Pan na gitarze. Bardzo mi się podobało jak grali.

Maja Rusinowska

Dnia 02.09.2019r. odbyło się Rozpoczęcie Roku Szkolnego. Na początku odbył się apel, podczas którego muzycy pięknie grali na instrumentach. Pani grała na flecie, a Pan na gitarze. Bardzo mi się podobał występ i cieszę się, że wróciliśmy do szkoły.

Marta Zaremba