Rozpoczęcie Roku Szkolnego!

3 września 2018

Dnia 3 września 2018 r. odbyło się uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego. O godzinie 10 cała nasza społeczność szkolna wraz z dzielnymi pierwszoklasistami zebrała się, by wspólnie świętować to wydarzenie. Uczniowie, którzy zaczynają naukę w naszej szkole mieli okazję do zapoznania się ze szkolną tradycją, którą są koncerty inauguracyjne. Jak co roku wystąpili dla nas znakomici muzycy. Tym razem na naszej scenie gościliśmy Przemysława Skałubę (klarnet) oraz Rafała Grząkę (akordeon). Koncert ten pozwolił nam twórczo wkroczyć w nowy etap nauki.

Po części artystycznej Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich uczniów życząc im samych sukcesów w nauce, po czym zaprosiła rodziców na spotkania organizacyjne z wychowawcami.

Drodzy Pierwszoklasiści, witamy Was w szkole i zapraszamy do magicznego świata nauki i zabawy!

Pierwszy dzień w szkole był fajny i niefajny, bo koncert był za długi, a babcia popłakała się ze szczęścia .

Tosia

Pierwszy dzień w szkole był fajny, ale trochę się wstydziłam.

Kinga

Koncert bardzo mi się podobał, bo Panowie grali bardzo ładne melodie.

Timur