Ślubowanie klasy pierwszej.

18 listopada 2009

Dnia 18.11.2009 o godzinie 13.00 w naszej szkole odbyło się wielkie wydarzenie - ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ. W uroczystości wzięły udział wszystkie klasy, rodzice, nauczyciele, dyrekcja oraz zaproszeni goście. Wydarzenie to uświetnił występ dzieci z klasy pierwszej, które zainscenizowały wiersz Jana Brzechwy p.t. "Leń". Oprócz tego swój bogaty, artystyczny repertuar zaprezentowały starsze klasy.

Podczas części oficjalnej głos zabrał Pan Dyrektor, oraz wychowawczyni klasy pierwszej. Później nastąpiła uroczysta przysięga uczniów wstępujących do grona społeczności uczniowskiej . I wreszcie moment kulminacyjny, na który dzieci czekały z niecierpliwością od pierwszych dni nauki w szkole - pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Dzieci otrzymały swoje upragnione tarcze szkolne, legitymacje oraz drobne upominki.

Szczęśliwi, dumni i pełni entuzjazmu dołączyli do grona uczniów z Prywatnej Szkoły Podstawowej 114.