Ślubowanie Pierwszoklasistów 2013

30 października 2013

Dnia 30 października 2013r. o godzinie 13.00 w naszej szkole odbyło się wielkie wydarzenie - ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ. W uroczystości wzięli udział rodzice, nauczyciele, dyrekcja oraz zaproszeni goście. W obecności wszystkich przybyłych pierwszaki składały swoje uczniowskie przyrzeczenie, a Pan Dyrektor za sprawą ogromnego pióra przyjął dzieci do grona uczniów PSP 114. Wszyscy pierwszoklasiści wpisywali się do pamiątkowej Kroniki Szkoły. To ciekawe wydarzenie uświetnił również występ świeżo upieczonych uczniów z klasy pierwszej, którzy zainscenizowali przedstawienie pt. "Porady Wróżki Dobrej Rady” w reż. Anny Mateckiej. Oprócz tego swój artystyczny repertuar zaprezentowała również klasa IIb.

Bardzo mi się podobało całe Ślubowanie, a najśmieszniej było jak Pan Dyrektor wielkim piórem mianował nas na uczniów.

Magda Zalewska

Trochę nudno na początku było, bo długo czekaliśmy aż skończą się przemówienia. Jak zaczęliśmy nasze przedstawienie to już było super.

Michał Sielicki

Podobał mi się cały występ i ślubowanie, i też słodycze i owoce, które dostaliśmy w sali.

Adam Stęczniewski