Ślubowanie Pierwszoklasistów 2014

29 października 2014

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy niezwykle ważną uroczystość w życiu każdego małego ucznia – ślubowanie I klasy. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom towarzyszyły wielkie emocje! W części pierwszej przemawiał Pan Dyrektor, podkreślał, jak ważne są pierwsze lata nauki. Po życzeniach złożonych przez Pana Dyrektora, uczniowie przystąpili do składania przysięgi, którą odczytałam. Następnie Pan Dyrektor pasował wielkim piórem pierwszoklasistów na uczniów, a Pani Dyrektor wręczyła dzieciom legitymacje i tarcze oraz birety. Po części oficjalnej klasa I przedstawiła, krótki, ale zabawny program artystyczny przygotowany przez panie Annę Matecką i Małgorzatę Ścibisz.

Podobało mi się jak pani dyrektor wręczała odznaki i legitymacje no i wszystko mi się podobało.

Wiktoria Dmowska

Podobała mi się słodka uczta i jak pan dyrektor walił piórem po głowie.

Michał Teodorczuk

Bardzo mi się podobało jak wszyscy się śmiali, jak pan dyrektor dotknął mnie piórem po głowie, jak jedliśmy słodycze i później poszliśmy z rodzicami na gorącą czekoladę.

Marysia Lityńska