Spotkanie z Krzysztofem Ibiszem

22 kwietnia 2013

Kolejny raz mieliśmy przyjemność spotkać się w naszej szkole ze słynną osobą. Tym razem PSP 114 odwiedził aktor i prezenter Krzysztof Ibisz. Bardzo szybko nawiązał porozumienie z naszymi uczniami i w ciekawy sposób opowiedział nam o swoim zawodzie, obecnej karierze i pierwszych krokach w telewizji. Przekazał dzieciom przesłanie, że marzenia się spełniają.

Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej i wesołej atmosferze. Na zakończenie spotkania Pan Krzysztof rozdał wszystkim swoje zdjęcia z autografem.

Podobało mi się jak Pan Ibisz opowiadał jak grał w filmie "Kiepscy" i spalił się w solarium - to było bardzo śmieszne.
                                                                                                                                          Kinga Milaniuk

Pan Ibisz opowiadał bardzo ciekawie o swojej karierze i o tym kim chciał zostać jak był dzieckiem, chciał zostać śmieciarzem.
                                                                                                                                          Antosia Merecz

Dostałam kolejne zdjęcie z autografem sławnej osoby i dowiedziała się dużo ciekawych rzeczy o Panu Ibiszu. To było wesołe i ciekawe spotkanie.
                                                                                                                                              Amelia Ryń