Spotkanie z Panem Marcinem Blachą

7 grudnia 2016

W grudniu naszą szkołę odwiedził Pan Marcin Blacha - Story Director, CD Projekt RED – szef zespołu scenarzystów najlepszej polskiej gry komputerowej -Wiedźmin. Podczas spotkania nasz Gość opowiadał o swojej pasji i zainteresowaniach. Zachęcał uczniów by poszerzali swoje horyzonty poprzez czytanie wielu książek o różnorakiej tematyce. Albowiem „by dobrze pisać trzeba dużo czytać”.

Dziękujemy za cudowne spotkanie i z niecierpliwością czekamy na następnego Gościa!

Bardzo mi się podobało spotkanie z Panem Marcinem. Jest on scenarzystą sławnej gry Wiedźmin. Dowiedziałem się, że Pan Marcin pracuje w studiu RED.

Aleksander de Virion

Pan Marcin Blacha opowiadał o różnych grach komputerowych i o najsławniejszej grze, czyli o Wiedźminie 1 i 3. Na koniec graliśmy a raczej mówiliśmy co Pan ma robić i w domu chyba zagram w tą grę sama. Bardzo mi się podobało. Pan był bardzo miły, wyrozumiały, fajny i w ogóle było super. Chciałabym spotkać się z nim jeszcze raz.

Zosia Pietrusiewicz