Spotkanie z Panią Jolantą Borowiec.

22 lutego 2013

W lutym naszą szkołę odwiedziła Pani Jolanta Borowiec – Dyrektor Polsat Cafe. Podczas spotkania, nasz Gość opowiedział dzieciom o pracy w telewizji oraz o tym jak profesjonalnie należy zachowywać się przed kamerą. Dzieci chętnie zadawały pytania oraz zgłaszały się do konkursów, które przygotowała dla nich Pani Borowiec. Wybrani uczniowie zostali nagrodzeni zaproszeniem do uczestnictwa w realizacji programów telewizyjnych.

Bardzo podobało mi się spotkanie. Szczególnie wtedy, gdy były nagrywane filmy.

Albert Dybowski

Najbardziej podobała mi się kamera.

Andrzej Lichacz

Podobało mi się gdy dostaliśmy autografy.

Aleksandra Leszkiewicz