Spotkanie z Panią Jolantą Borowiec.

22 lutego 2013

Dzisiejszego dnia mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole panią Jolantę Borowiec. Gość przybył do nas w związku z cyklem "W przyszłości chcę być...". Bohaterka spotkania opowiedziała nam o pracy w telewizji, umiejętnościach jakie powinni posiadać kandydaci chcący pracować w mediach. Zachęciła dzieci do rozwijania wiedzy i zainteresowania światem oraz rozbudzania pewności siebie i wiary we własne siły, gdyż jest to kluczem do sukcesu.

Spotkanie było niezwykle interesujące, dzieci słuchały opowiadania z zapartym tchem i chętnie uczestniczyły w konkursach przygotowanych przez naszego Gościa.

Dzisiaj odwiedziła nas Pani, która pracuje w telewizji. Opowiedziała o różnych ciekawych rzeczach. Potem chętni występowali przed kamerą. Między innymi występował Oliwier z naszej klasy. Potem oglądaliśmy to, co się nagrało. Najbardziej podobała mi się funkcja operatora. Było bardzo fajnie!

Karolina Sieradzan

22 lutego przyszła do nas Pani Jolanta Borowiec, która mówiła nam, jak wygląda praca w telewizji. Nawet niektórzy zostali nagrani. Dostaliśmy autografy, a kilka osób zaproszenie do programu „Must be the music."

Mikołaj Marciszewski

W piątek przyjechała do nas Pani Borowiec, Dyrektor "Polsat Cafe". Opowiadała nam o telewizji, zawodach ważnych w telewizji. Mnie najbardziej podobał się zawód operatora.

Michał Szatkowski