Spotkanie z Radosławem Pazurą

22 maja 2013

22 maja naszą szkołę odwiedził gość specjalny, znany aktor, pan Radosław Pazura. Opowiedział bardzo wnikliwie i wyczerpująco o swoim zawodzie oraz o ścieżce swojej kariery. Zaznaczył jak ciężko dostać się do szkoły aktorskiej i jakie etapy należy przejść, aby móc się realizować w tym zawodzie. Bardzo pięknie i ciepło opowiedział o swoich najbliższych. Pan Pazura wspomniał także o pracy z rodziną oraz o swoich pierwotnych zainteresowaniach i o tym, kim chciał zostać, gdy był nastolatkiem. To było bardzo pouczające i pełne refleksji spotkanie.

Podobało mi się, jak pan Radosław pokazał jak podkładał głos do Batmana. Opowiadał też o tym jak zdaje się do szkoły teatralnej. Pan Pazura powiedział również, że na początku chciał być piłkarzem.

Ryś Rogacz

Przyszedł do nas pan Pazura, który opowiadał o swoim zawodzie. Mówił, że zawód aktora jest bardzo trudny. Na początku chciał być piłkarzem, ale rodzice chcieli, żeby był lekarzem. Niestety przez chorobę nie mógł nadrobić zaległości i nie wybrał zawodu lekarza. Opowiadał też dużo o swojej rodzinie.

Adam Pupkiewicz

Zainteresowało mnie to, że pan Pazura podkładał głos do Batmana. Ciekawe było też to jak opowiadał, że na początku chciał być piłkarzem.

Aleksander Radoliński