Świąteczny kiermasz.

10 grudnia 2009

W czwartek, 10 grudnia 2009 roku w sali teatralnej został zorganizowany coroczny KIERMASZ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY, który zadedykowaliśmy dzieciom potrzebującym wsparcia.

Przygotowania były niezwykle intensywne. Efektem wspólnego zaangażowania uczniów i nauczycieli było mnóstwo niepowtarzalnych, ręcznie robionych drobnostek. Na stoiskach można było znaleźć ozdoby choinkowe [bombki, ceramiczne gwiazdki, papierowe aniołki i łańcuchy], a także nastrojowe lampioniki oraz figurki świątecznych aniołów i wesołych bałwanków.

Kiermasz był również okazją do kupienia prezentów najbliższym. Można było wybierać pośród albumów na zdjęcia, pudełeczek na drobne "skarby" i kalendarzy na nadchodzący rok.

Niezmienną popularnością cieszyła się też loteria fantowa, która szczególnie najmłodszym uczniom dostarczyła wielu wrażeń.

Najwięcej pracy miały jednak szóstoklasistki obsługujące stoisko z ciastami. Tradycyjnie Mamy wsparły naszą akcję swoim talentem i zaopatrzyły szkolnych sprzedawców w prawdziwe przysmaki, po które ustawiła się długa kolejka.

Kiermasz zakończył się ok. godz. 17.00. Zebraliśmy ponad 3.000 zł - co jest prawdziwym rekordem! Poczuliśmy się dumni i szczęśliwi, bo będziemy mogli sprawić radość potrzebującym dzieciom.

Wszystkim uczestnikom i organizatorom kiermaszu dziękujemy za wsparcie i pomoc.

Wesołych, rodzinnych Świąt!

Uczniowie kl. 6