Szkolne Mistrzostwa Wiedzy 2017

8-9 marca 2017

8 i 9 marca 2017r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Wiedzy. Jak co roku dzieci losowały pytania z różnych dziedzin: języka polskiego, języka angielskiego, etyki, matematyki, środowiska społeczno-przyrodniczego i przedmiotów artystycznych. Była to bardzo stresująca ale niezwykle ważna przygoda w życiu naszych uczniów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Było bardzo fajnie. Stresowałam się ale to nic. Prawie udało mi się wygrać ale niestety nie wygrałam. I tak było fajnie. Najfajniejszy dzień!

Aleksandra Klank

Konkurs wiedzy bardzo mi się podobał. Niestety przegrałem ale kibicowałem Antkowi i Michałowi z 3 klasy. Byłem bardzo ciekawy kto wygra.

Aleksander de Virion

Wczoraj były Mistrzostwa Wiedzy. Nie byłam w finale ale kibicowałam Michałowi i Oli z 3 klasy. Z naszej klasy nikt nie wygrał. Bardzo mi się podobało.

Zofia Pietrusiewicz