Szkolne Mistrzostwa Wiedzy 2017

8-9 marca 2017

8 i 9 marca 2017 r. w naszej szkole odbyły się coroczne Mistrzostwa Wiedzy. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych- klasy młodsze (I-III) i klasy starsze (IV-VI). Trzeba było wykazać się wszechstronną wiedzą z różnych przedmiotów, jak również stopniem opanowania tremy i skupieniem uwagi. Do finału przeszło ośmioro dzieci, w tym cztery osoby z naszej klasy III. Następnego dnia zakwalifikowane osoby dzielnie i odważnie walczyły o to, by znaleźć się w pierwszej trójce. Udało się to Albertowi Dybowskiemu z klasy V, który zajął pierwsze miejsce. Tymon Rogalski z klasy I zajął drugie miejsce, a Michał Teodorczuk z klasy III otrzymał miejsce trzecie. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.

8 marca odbył się półfinał a 9 marca finał Mistrzostw Wiedzy. Z naszej klasy do drugiego etapu zakwalifikowały się 4 osoby: Ola, Antek, Mikołaj i Michał. Tym razem nie udało mi się, ale wierzę w siebie i myślę, że następnym razem będzie lepiej. Michał z naszej klasy zajął trzecie miejsce. Wszyscy w klasie mu gratulowaliśmy.

Lidia Radzikowska

Za nami Mistrzostwa Wiedzy. Z półfinału do finału dostało się tylko 8 osób wśród nich 4 osoby z naszej klasy. Trochę się stresowałem, bo ja też się zakwalifikowałem do finału. Pytania były o różnym stopniu trudności i niełatwe, ale udało mi się zająć trzecie miejsce. Bardzo się cieszę z miejsca na podium.