Szkolne Mistrzostwa Wiedzy 2017

8-9 marca 2017

Tegoroczne mistrzostwa były wyjątkowo emocjonujące. Uczniowie odpowiadali na szereg pytań ze wszystkich dziedzin wiedzy objętych programem nauczania. Na szczególną uwagę zasługuje zacięta dogrywka pomiędzy dwoma faworytami: Tymonem z klasy 1 i Albertem z klasy 5. Po wyrównanej rywalizacji pierwsze miejsce zajął Albert. Gratulujemy zwycięzcy, finalistom oraz wszystkim uczestnikom.

Nie udało mi się awansować do finału, ale jestem zadowolony. W finale kibicowałem Staśkowi z naszej klasy. Niesamowicie zacięta była też dogrywka. Moim zdaniem Albert wygrał zasłużenie. Uważam, że mistrzostwa były w tym roku udane.

Michał Biały

Najwięcej pytań miałam z historii. Na część z nich udało mi się odpowiedzieć. Uzyskałam 5 punktów. W zeszłym roku byłam blisko awansu do drugiego etapu, zabrakło mi wtedy jednego punktu. Mimo gorszego występu jestem zadowolona. Turniej był ciekawy.

Natalia Żygadło

Ostatnie pytanie z historii było dla mnie pechowe. Gdybym na nie odpowiedział, pozostałbym w grze. Po zawodach gratulowałem zwycięzcy. Czekoladą otrzymaną na zakończenie poczęstowałem koleżanki i kolegów z klasy, sam jestem uczulony na jej składniki. Może następnym razem dopisze mi więcej szczęścia.

Staś Mazur